Bábky v nemocnici

Občianske združenie Bábky v nemocnici sa venuje práci na poli dramaterapie a rozvíja spektrum aktivít v oblasti psychosociálnej starostlivosti. Zasadzuje sa o uľahčenie pobytu detí v nemocniciach a liečebniach. Počas našich návštev úročíme trinásťročnú skúsenosť s realizáciou podobných projektov na Slovensku aj v Českej republike.

Bábky dokážu u chorých detí často viac než pilulky - vykúzliť úsmev, zaplašiť smútok po domove, pomôcť na chvíľu zabudnúť na bolesť a trápenie. Prostredníctvom divadelných predstavení, hier a pesničiek sa snažíme pomôcť v procese uzdravovania, snažíme sa otvárať priestor k hre a komunikácii o prežívanej realite.

Pridajte sa k nám, nech je detských úsmevov v nemocniciach viac 🤡

Jednorazovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.